ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Mirė se erdhe Vizitor
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Rregullat e Forumit

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit

22Kėshilla, Sugjer...
Fri Jun 27, 2008 12:57 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu nė Forum

Ketu keni mundesi per te prezantuar veten.
830Pershendetje kre...
Thu Aug 07, 2008 6:47 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kacaniku

Ketu mund te diskutoni vetem per qytetin e Kacanikut, si Histori, Informacione, Rinine e Kacanikut si dhe mund te postoni edhe fotografi te ndryshme te Qytetit.
Moderator: Moderators
922Foto tė Kaēaniku...
Sat Oct 04, 2008 5:28 pm
TrImChe-3Nt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn.
Moderator: Moderators
4120Lajmet Te Reja n...
Tue Aug 12, 2008 3:49 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Web Faqen Tende

Publikoni WebFaqet e juaja ketu.
44www.danger--man....
Fri Dec 19, 2008 1:45 pm
DanGer--Man_BaK! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit...

Informohuni me me te rejat e VIP-ve dhe te Teknologjise.
Moderator: Moderators
252252CERN fillon eksp...
Thu Sep 11, 2008 8:43 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga Interneti

Te gjitha informacionet me te reja nga Interneti.
Moderator: Moderators
22Publikohet lista...
Thu Jul 03, 2008 1:38 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencat Natyrore & Natyra

Moderator: Moderators
Asnjė mesazh i riMatematika, Asnjė mesazh i riBiologjia, Asnjė mesazh i riFizika dhe Kimia, Asnjė mesazh i riMjeksia
1048Matematika
Wed Jul 02, 2008 6:56 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Fjalė tė Urta

Moderator: Moderators
223Kuriozitete
Wed Jul 02, 2008 5:58 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit

Kacaniku ToolBox

 
Asnjė mesazh i ri

Pyetje dhe Pėrgjigje

Nese keni ndonje pyetje apo ndihme ose qfaredo problemi tjeter pyetni ketu do te mundohemi te ju ndihmojm.
Moderator: Moderators
11Host Me Altervis...
Wed Dec 03, 2008 2:37 pm
lirakchee Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tutorials

5268Krijimi i Nje in...
Sun Nov 02, 2008 4:44 pm
Prestige Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Hardware

Diskutimi rreth Hardware dhe problemeve hardware-ike
Asnjė mesazh i riKėrko Driver per PC
2225000 Windows Dr...
Thu Aug 28, 2008 1:13 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit

Shkarkime / Downloads

 
Asnjė mesazh i ri

Programe Tė Ndryshme

Gjithēka rreth Programeve, gjithashtu edhe nese keni ndonje kerkese per programe KETU.
Moderatorėt: Moderators, V.I.P
450Fake Voice v1.0....
Sat Sep 06, 2008 7:13 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filma / Movies

DVD-Rips, XVids, Cams, Telesync, HD-DVD, BluRay dhe me shum Filma Full.
Moderator: Moderators
Asnjė mesazh i riFilma Shqip
4547100 Girls (2000)...
Thu Aug 28, 2008 10:53 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lojra / Games

Lojra pėr PC, Playstation, XBOX, PSP, Wii etc. etc.
Moderatorėt: Moderators, V.I.P
Asnjė mesazh i riCounter Strike & Cheats, Asnjė mesazh i riLojra / Games Direct Links
2629MEDAL OF HONOR A...
Mon Aug 18, 2008 1:56 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzikė

Te gjitha llojet e muzikave Argėtohuni kėtu.
Moderator: Moderators
Asnjė mesazh i riMP3 Shqip, Asnjė mesazh i riTekste Shqip, Asnjė mesazh i riEnglish Music, Asnjė mesazh i riTekste Anglisht / Lyrics
120134Trance - The Ult...
Fri Aug 22, 2008 1:33 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit

Chat Programe

 
Asnjė mesazh i ri

MSN Programe

MSN Messenger, Hotmail, NeetMeeting dhe MSN Groups
88mi rrit germat e...
Sat Sep 13, 2008 5:44 pm
TrImChe-3Nt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Yahoo Programe

Forumi pėr Yahoo messenger dhe per programme e triks tė Yahoo
00
Asnjė mesazh i ri

Skype, AOL, AIM

Biseda rreth ketyre Chat-eve si dhe problemet qe i keni.
Moderator: Moderators
00

Web Design & Programim

 
Asnjė mesazh i ri

Adobe Photoshop World

Moderator: Moderators
Asnjė mesazh i riGraphic Designs / Dizajne
11900 PhotoShop Ac...
Sun Aug 17, 2008 7:15 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit

Telefonat Mobil

 
Asnjė mesazh i ri

Telefonat Mobil

Diskutimi rreth Telefonave Mobil
Moderator: Moderators
Asnjė mesazh i riLojra pėr telefona mobil
11Free Full Games...
Sun Jun 29, 2008 2:16 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit

Partnerėt

 
Asnjė mesazh i ri

www.vizito.net

Download Center
11www.vizito.net...
Mon Jul 07, 2008 2:01 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Kaēaniku Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 855 artikuj
Forumi ka 69 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri nexhmedin
10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 91 mė Tue Dec 05, 2023 10:34 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Qwant
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ][ V.I.P ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur