ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Informacione & Diskutime te Ndryshme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu nė Forum

Ketu keni mundesi per te prezantuar veten.
830Pershendetje kre...
Thu Aug 07, 2008 6:47 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kacaniku

Ketu mund te diskutoni vetem per qytetin e Kacanikut, si Histori, Informacione, Rinine e Kacanikut si dhe mund te postoni edhe fotografi te ndryshme te Qytetit.
Moderator: Moderators
922Foto tė Kaēaniku...
Sat Oct 04, 2008 5:28 pm
TrImChe-3Nt Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Diskutime rreth ngjarjeve sportive nė Kosovė, Shqipėri dhe nė tėrė botėn.
Moderator: Moderators
4120Lajmet Te Reja n...
Tue Aug 12, 2008 3:49 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezanto Web Faqen Tende

Publikoni WebFaqet e juaja ketu.
44www.danger--man....
Fri Dec 19, 2008 1:45 pm
DanGer--Man_BaK! Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit...

Informohuni me me te rejat e VIP-ve dhe te Teknologjise.
Moderator: Moderators
252252CERN fillon eksp...
Thu Sep 11, 2008 8:43 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga Interneti

Te gjitha informacionet me te reja nga Interneti.
Moderator: Moderators
22Publikohet lista...
Thu Jul 03, 2008 1:38 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkencat Natyrore & Natyra

Moderator: Moderators
Asnjė mesazh i riMatematika, Asnjė mesazh i riBiologjia, Asnjė mesazh i riFizika dhe Kimia, Asnjė mesazh i riMjeksia
1048Matematika
Wed Jul 02, 2008 6:56 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete & Fjalė tė Urta

Moderator: Moderators
223Kuriozitete
Wed Jul 02, 2008 5:58 pm
Mr.VisaAri Shiko mesazhin e fundit
Informacione & Diskutime te Ndryshme Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 855 artikuj
Forumi ka 69 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri nexhmedin
9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 91 mė Tue Dec 05, 2023 10:34 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ][ V.I.P ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur