Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 KerKo Muzik Shqip..!!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

KerKo Muzik Shqip..!! Empty
MesazhTitulli: KerKo Muzik Shqip..!!   KerKo Muzik Shqip..!! EmptyWed Jul 02, 2008 1:15 pm

E hapa ket TEm Me Kerku muzik Shqip..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rebeLrrioOos

rebeLrrioOos


Male Numri i postimeve : 16
Location : diKKu nėperr rrugg.`
Registration date : 24/07/2008

KerKo Muzik Shqip..!! Empty
MesazhTitulli: Re: KerKo Muzik Shqip..!!   KerKo Muzik Shqip..!! EmptyFri Jul 25, 2008 5:27 pm

Oosht ni kOong amOo tashhti siOm i sigurrt a e KenndOon Aleksander XhoKa apOo diKush tjjeter..
weqq reffreni Oosht kshtuu..

"..dhe qdo mengjes daL ne Obor..
press te bi shi po bie bor..
kjjo largesi me lodh kaq shum..
sa kur qan ti,nis qajj dhe un.."

shprresojj qe munni me gjjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.vivalabam.wow3.info
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

KerKo Muzik Shqip..!! Empty
MesazhTitulli: Re: KerKo Muzik Shqip..!!   KerKo Muzik Shqip..!! EmptyFri Jul 25, 2008 6:28 pm

RrioOss..Kshyr ko Nese mundesh me gjet bile spaku prej Youtubes..!!edhe ma jep linkun se kshtu pa Emer..Smunesmm.>.!! Me Rrespket Safii[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

KerKo Muzik Shqip..!! Empty
MesazhTitulli: Re: KerKo Muzik Shqip..!!   KerKo Muzik Shqip..!! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KerKo Muzik Shqip..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Shkarkime / Downloads :: Muzikė :: MP3 Shqip-
Kėrce tek: