Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Elvana seksi nė spotin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Elvana seksi nė spotin e ri Empty
MesazhTitulli: Elvana seksi nė spotin e ri   Elvana seksi nė spotin e ri EmptyFri Jul 04, 2008 6:53 pm

Elvana seksi nė spotin e ri F.0704072518977_m

Forumet e ndryshme tė internetit e kanė vlerėsuar Elvanėn si njėra ndėr kėngėtarėt mė seksi qė ėshtė paraqitur nė ndonjė spot deri mė tani.

Kėngėtarja nė video-incizimin e kėngės sė re, “Vetes”, ka disa skena ‘tė nxehta’ tė cilat kanė bėrė qė tė diskutohet shumė nėpėr forumet e ndryshme tė internet sidomos tė atyre forumeve qė mbahen jashtė Kosovės dhe Shqipėrisė.

Por, nė njė intervistė pėr gazetėn “Korrieri”, Elvana ka thėnė se ndihet mė shumė sensuale, dhe kjo ka qenė edhe arsyeja e bėrjes se kėtij spoti, pėr t’ia dhuruar njė surprizė tė radhės publikut shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Elvana seksi nė spotin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Elvana Gjata-Vetem Ty te Kam
» Elvana Gjata-Ku jeton Dashuria
» Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin
» Elvana Gjata-Ku jeton Dashuroija Ime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: