Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin Empty
MesazhTitulli: Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin   Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin EmptyFri Jul 18, 2008 4:57 pm

Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin
Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin F.0715035402338_m
Kėngėtarja e mirėnjohur shqiptare ka mohuar lidhjet e saj mė kėngėtarin e mirėnjohur kosovarė, Ermal Fejzullahu, i cili sapo ka lansuar nė treg albumin e tij mė tė ri.

Gjatė njė prononcimi tė saj pėr mediat shqiptare, kėngėtarja ka thėnė se ajo nuk ka kurrfarė lidhje me kėngėtarin e njohur kosovar dhe se nuk e din se kush ėshtė prapa kėtij spekulimi.

Ndėrkaq, ajo sapo ka mbajtur njė koncert tek “Amortizerat” nė Prishtinė, ku kanė marrė pjesė njė numėr i madh i kėngėtarėve kosovarė.

Elvana mė parė kishte mohuar edhe lidhjen e saj me Getoar Selimin edhe pse ata janė parė nėpėr rrugėt e Prishtinės dorė pėr dorė dhe tė pėrqafuar. Ajo e ka konsideruar lidhjen e saj thjesht si njė lidhje sentimentale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Elvana Gjata-Vetem Ty te Kam
» Elvana Gjata-Ku jeton Dashuroija Ime
» Elvana Gjata-Ku jeton Dashuria

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: