Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė Empty
MesazhTitulli: Re: Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė   Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė EmptyFri Jun 27, 2008 12:53 pm

Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė Elv

Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė

Ndryshe nga klipi, ku Elvana nxjerr nė pah pjesėt e saj mė tė “nxehta”, mbi gurėt e bardhė tė plazhit tė Vlorės, ajo nė promovim paraqitet tejet e thjeshtė. Me flokėt e mbėrthyera pas kokės, dhe njė bluzė pambuku, Elvana ka pritur dhe ka gostitur miqtė e saj nė Kosovė, tė cilėt ishin mbledhur pėr tė parė produktin e fundit qė Elvana nxjerr nė treg, singėllin dhe video-klipin tė quajtur “Vetes”.

Si edhe herėt e tjera, edhe kėsaj radhe ajo ka vendosur qė klipin ta promovojė nė Prishtinė. Gjithnjė e qeshur Elvana, ka folur me tė gjithė, por mė tepėr ka qėndruar pranė Florit, i cili ka bėrė muzikėn dhe orkestrimin e kėngės sė saj tė re. Ajo ka deklaruar se do tė vazhdojė tė bashkėpunojė me Florin, derisa kėngėt qė i bėn ai po i bėhen hite. Ndėrsa ėshtė deklaruar tejet e kėnaqur edhe me punėn qė kanė bėrė produksioni kosovar “Pixels” me tė cilin kėngėtarja ka shėnuar bashkėpunimin e tretė. “Skuadra qė del, nuk ndėrrohet”, ka pohuar Elvana duke shtuar se i pėlqen puna profesionale e kėtij produksioni.

Por pėr Elvanėn ėshtė hera e parė qė promovon punėn nė kėtė mėnyrė, e rrethuar nga shumė njerėz tė estradės. Video-klipi mė i ri i Elvanės ėshtė realizuar nė brigjet e detit Jon. Ndėrsa Flori, i cili ka bėrė njė punė mjaft tė madhe, ka deklaruar se ėshtė kėnaqėsi tė punosh me Elvanėn. “Kemi krijuar njė raport shumė tė mirė edhe jasht punės profesionale. Kėshtu qė me Elvanėn kemi tre vjet bashkėpunimi, por mund tė punoj me tė edhe 300 tė tjera”, ėshtė shprehur Flori. Ndėrsa tekstin e kėngės kėngėtarja e ka shkruar vetė. Sa i pėrket planeve tė afėrta, Elvana do tė jetė gjatė tėrė verės e zėnė me mbrėmjet e ndryshme muzikore. Madje ka shprehur frikėn se nuk do tė ketė asnjė minutė kohė pėr pushime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Elvana, Kėngėtarja bėn promovimin e klipit nė Prishtinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Elvana Gjata-Vetem Ty te Kam
» Elvana Gjata-Ku jeton Dashuroija Ime
» Elvana Gjata-Ku jeton Dashuria
» Elvana mohon lidhjen e saj me Ermalin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: