Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si ta bėsh njė vetur ma te shpejt ne GTA Vice City

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Si ta bėsh njė vetur ma te shpejt ne GTA Vice City Empty
MesazhTitulli: Si ta bėsh njė vetur ma te shpejt ne GTA Vice City   Si ta bėsh njė vetur ma te shpejt ne GTA Vice City EmptySat Oct 04, 2008 6:18 pm

Si ta bėsh njė vetur ma te shpejt ne GTA Vice City!

Pėr me bo ni vetur ma te shpejt ne gta vice city duhesh se pari me shku te failat ku e ki te instaluar GTA'n me pas shkon DATA dhe ketu e lyp fail'in me emrin handling.cfg e hap ket fail me ndonje text editor (notepad, wordpad, etj...) pasi te hapet me posht i ki emrat e veturave zgjedh veturen cila dėshiron ti tė jetė mė e shpejt dhe e zėvendėson Kėtė kod me kodin e vetures


Ky ėshtė kodi me bo veturen ma tė shpejt:

Kodi:
99999.0 2.0 4.5 0.6 0.0 0.1 -0.9 -1 10.3 0.75 0.50 5 300.0 300.0 R P 11.1 0.48 0 24.5 2.0 1.00 0.25 0.0 99000 0.05 -0.05 0.5 0.3 190 1 1

Ky ėshtė kodi me bo motorin ma tė shpejt:

Kodi:
1000.0 1.1 1.7 1.2 0.0 0.0 -0.1 103 1.7 0.80 0.45 5 210.0 50.0 R P 14.0 0.50 0 35.0 1.50 0.20 0.3 0.00 10000 0.15 -0.35 0.5 0.0 10003 1 1

Besoj qe keni kuptuar


Nese nuk e kuptoni jau boj me FOTO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Si ta bėsh njė vetur ma te shpejt ne GTA Vice City
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bejeni Pc tuaj me te shpejt
» Qysh Me U qel Folderat Ma Shpejt Tash Ju Tregoj
» Shimizu Mega-City Pyramid | Nje Qytet brenda nje Piramide

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: