Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Bejeni Pc tuaj me te shpejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Bejeni Pc tuaj me te shpejt Empty
MesazhTitulli: Bejeni Pc tuaj me te shpejt   Bejeni Pc tuaj me te shpejt EmptyThu Aug 28, 2008 4:14 pm

Shkojm

start > run > Shkruaj regedit dhe ENTER
Hapet Dritarja Regedit Pastaj Shkoni :


HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > SessionManager > MemoryManagement > PrefetchParameters

Tani Gjeni :
--EnablePrefetcher--
aty e keni 3 Ju beneni 5.
Pasi ta Kryeni ne Regedit ristartoni Kompjuterin..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Bejeni Pc tuaj me te shpejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nesedoni me rrit internetin tuaj per 20%
» Qysh Me U qel Folderat Ma Shpejt Tash Ju Tregoj
» Perdor Gmail accund si hard drive ne pc tuaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: