Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell Empty
MesazhTitulli: Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell   Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell EmptyFri Sep 05, 2008 9:31 pm

Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell F.0903015545483_m


Dell ėshtė kompania tė cilės mė sė miri i shkon pėr dore perfeksionimi i ideve tė huaja, prandaj nuk dyshojmė qė netbooku (lexo: laptopi i vogėl dhe i lirė) nga ta do tė jetė i shkėlqyeshėm. Sipas informacioneve tė fundit ai do tė duhej tė paraqitej nė treg gjatė javės sė ardhshme.

Dell Inspiron 910, siē pohon gazeta prestigjioze Wall Street Journal, do tė duhej tė paraqitej nė treg qysh nesėr, mirėpo pėrkundėr kėsaj specifikat e sakta ende nuk janė tė njohura.

Supozohet se ēmimi do tė jetė mė i ulėt se 400 dollarė, sistemi operativ do tė duhej tė ishte Windows apo Linux, derisa ekrani do tė duhej tė ishte me diagonale prej 8.9 inēėsh, gjersa procesori i cili e fut nė funksion me gjasė do tė jetė Atom nga Intel. Tregu i netbook-ėve tani veēmė ėshtė pėrplot, prandaj nuk do tė ēuditeshim nėse Dell do tė na pėrgatiste edhe ndonjė befasi nė lidhje me kėtė model.

www.dell.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vjen laptopi i vogėl dhe i lirė nga Dell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kompjuter miniatural ekologjik nga Dell

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: