Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Registration date : 07/08/2008

Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb Empty
MesazhTitulli: Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb   Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb EmptySat Aug 30, 2008 4:26 pm

Ne Kete Tutorial Do Te Mesoni Si Ta Bejm Nje Video Se Eshte 1 Gigabajt Ta Kthejm Ne 20 Megabajt :


1.Hapim Windows Movie Maker


2.E Shtini Videon...Hini File Dhe Open Project Dhe E Gjeni Videon Se Doni Mi Ba 20 Megabajt
Shikoni Foton

4.Dhe Hini FILE Dhe Save Movie File Dhe Hini My Computer Dhe Klikoni Next Ku Shkruan Enter File Name For Your Saved Movie E Shkruani Emrin E Videos Dhe Posht Ku Shkrun Chose A Place To Save Your Movie Osht Ku Don Mir Rujt Videon Ju E Qitni Ne Dektop Ose Dikun Tjeter.........
Shikoni Foton


Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb 57586966hd1


6.Dhe Pritni Deri Sa Te Behet 100 % Dhe Hini Finish Dhe U Kry Tani Video Se Ka Qen 1 Gigabajt E Keni Bere 20 Megabajt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Ta Kthejm Passin e Administratorit
» si te bejm upload file me te medha se 100 mb ne rapidshare
» a Eshte Qik a Djal

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: