Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si Ta Kthejm Passin e Administratorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Registration date : 07/08/2008

Si Ta Kthejm Passin e Administratorit Empty
MesazhTitulli: Si Ta Kthejm Passin e Administratorit   Si Ta Kthejm Passin e Administratorit EmptyThu Aug 28, 2008 4:41 pm

Si Te Kthejm Passin E Administratorit

Per Ta Rikthyer Passwordin E Userit Administrator Nese E Keni Harruar Duhet Te Jeni Te Kyqur Si Administrator
Vazhdojm....
-Shkoim Start ---> Run (e shenoni) ---> cmd ---> OK
Vazhdojm....
-Pasi Te Shkoim Si Ma Nalt Na Hapet Command Prompties Dhe E Shenoim (net user administrator /random) pa kllapa
Vazhdojm....
-Pasi Ti Shenoimi Ato E Prekemi Enter Dhe Do Tna Dalin Keto (Password for administrator is:****** The command completed successfully.)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Si Ta Kthejm Passin e Administratorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: