Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit Empty
MesazhTitulli: Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit   Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit EmptySat Aug 30, 2008 1:46 pm

Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit F.0829072026513_m


Kompanitė Samsung e Yahoo kanė bashkuar forcat dhe kanė mundėsuar qė interneti tė zhvendoset nga kompjuteri drejt e nė kanalin televiziv, kanė njoftuar mediat e huaja.

Samsung nga Koreja e Jugut nė panairin industrial IFA, i cili mbahet prej sot e deri mė 3 shtator nė Berlin, do tė njoftojė pėr bashkėpunimin me makinėn e kėrkimit tė internetit Yahoo nė sigurimin e shėrbimit tė ri tė qasjes sė internetit nėpėrmes televizionit.

Ky shėrbim do tė quhet “Widget Channel” dhe do tu mundėsojė adhuruesve tė programeve televizive tė pėrdorin mė pak aplikacione tė internetit me qėllim tė pėrmirėsimit tė shikimit tė rėndomtė tė televizionit.

Shikuesit do tė kanė mundėsi tė shohin lajme, informacione financiare dhe parashikime tė motit me anė tė dirigjuesit tė televizionit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Samsung e Yahoo shpikin internetin nėpėrmes televizionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nesedoni me rrit internetin tuaj per 20%
» Si tja rrisim zerin telefonit Samsung E250

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: