Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur Empty
MesazhTitulli: Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur   Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur EmptyThu Aug 28, 2008 10:44 pm

Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur F.0828064752885_m


Pėr kėtė pajisje nuk dimė shumė, pėr mė tepėr, e as qė mund tė dimė duke pasur parasysh se bėhet fjalė pėr prototip tė telefonave VOIP. Mirėpo ėshtė dizajnuar aq bukur sa nuk mund ta anashkalojmė.

Telefoni Tatung VOIP do tė duhej tė kishte lidje Bluetooth e Wi-Fi dhe pjesėn e pėrparme tė ndjeshme nė prekje. Opsione dhe taste nuk ka tepėr, mirėpo na duket se ka mjaft pėr krejt ato qė nevojiten nė njė pajisje VOIP.

Se a do tė paraqitet nė treg kjo pajisje dhe me ēfarė ēmimi, kjo ėshtė punė tjetėr, mirėpo edhe nėse nuk ec puna nė aspektin e VOIP, nuk do tė ishim pishman as qė ky dizajn njė ditė tė pėrdoret pėr zhvillimin e telefonave celularė.

www.e-novadesign.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe telefonat VOIP mund tė janė tė bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si mund ta qesim web faqen ne google

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: