Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 nese nuk punon right click naper do weba

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

nese nuk punon right click naper do weba Empty
MesazhTitulli: nese nuk punon right click naper do weba   nese nuk punon right click naper do weba EmptyThu Aug 28, 2008 4:04 pm

Keni hasur ndoshta shpeshherė ne disa webfaqe te cilat e kane te ndaluar right click,qe don te thot se ne ate rast ju nuk dot mundeni per tmarr ndonje foto apo vet tekstin qe eshte i shkruar sepse right click nuk punon.
Per ta bere te lejueshme kete veprim ndiqni spjegimin qe do te jap me poshtė:

Kliko "Tools"->"Internet Options" pastaj-
Kliko "Security" tab pastaj-
Kliko "Custom Level" pastaj-
shkon poshtė te "Scripting" section
dhe "Active Scripting" e bėn "disable"
kliko "Ok" edhe pastaj yes,edhe prap ok,dhe kryhet.
.Pasi te kryni pun ,shkoni e beni enable .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
nese nuk punon right click naper do weba
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nese nuk ju punon TestManage
» Tutorials se si te hackni weba-For nobs
» Nese Doni Me Qel imella me @hotmail.de/fr/it/co.uk
» Nese doni me u liru prej Thirrjeve
» Nese doni me ja shkym najkujt pc permes msn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: