Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Nese doni me u liru prej Thirrjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Nese doni me u liru prej Thirrjeve Empty
MesazhTitulli: Nese doni me u liru prej Thirrjeve   Nese doni me u liru prej Thirrjeve EmptySat Aug 30, 2008 4:04 pm

Ni trik per mos me mujt me t'thirr askush.Vepron kshtu:
*21*044100174# edhe e thirr.Mesazhet vin ndersa met'thirr smunden,ti me thirr mundesh.
Ai qe tenton me te thirr ia qet se ky numer nuk egziston.
Ndersa kur doni mu kthy ne gjendje te me parshme e veproni kshtu:
#002# dhe e thirrni.

KJO VLEN VETEM PER NUMRA TE VALES d.m.th per te KOSOVES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Nese doni me u liru prej Thirrjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nese Doni Me Qel imella me @hotmail.de/fr/it/co.uk
» Nese doni me ja shkym najkujt pc permes msn
» Nese doni me morr ngoogle najsen qe osht me pare ktu e merrni pa pare
» nese nuk punon right click naper do weba

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: