Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Kidman ndihmon bashkёvendasit tё fitojnė medaljen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Kidman ndihmon bashkёvendasit tё fitojnė medaljen Empty
MesazhTitulli: Kidman ndihmon bashkёvendasit tё fitojnė medaljen   Kidman ndihmon bashkёvendasit tё fitojnė medaljen EmptyWed Aug 20, 2008 12:45 pm

Kidman ndihmon bashkёvendasit tё fitojnė medaljen F.0820002504659_m
Aktorja Nicole Kidman


Aktorja Nicole Kidman iu ka dėrguar njё mesazh pėrkrahjeje djelmoshave tё ekipit lundrues australian, pёr tё fituar medaljen e artё olimpike.

Ylli i kinemasё u ka dėrguar mesazh duke iu uruar fat, dyshes Malcolm Page dhe Nathan Wilmot, ndėrsa ca orё mё vonё ata fituar medaljen e artё.

Page ka thanё se sё pari e ka injoruar “numrin e panjohur” nё telefonin e tij, para se tё kuptojё se ka qenё Kidman.

“Isha duke ngrёnё mėngjes dhe mendova, “Sot nuk dua tё flas”, dhe e injorova. Pastaj dy sekonda mё vonё, mё erdhi njё sms nga Nicole duke na dėshiruar fat. Pёrfundova duke i telefonuar”, ka thёnё Page.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kidman ndihmon bashkёvendasit tё fitojnė medaljen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: