Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet Empty
MesazhTitulli: Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet   Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet EmptyWed Aug 20, 2008 12:44 pm

Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet F.0819143947514_m
Justin Timberlake


Ylli i muzikės pop, Justin Timberlake, ёshtё i bindur se ka marrё vendimin e duhur tё mos e ndjekё Universitetin, pasi qё diploma mund ta kishte ndaluar nga suksesi nё muzikё.

27-vjeēari ka siguruar njё rol nё “Mickey Mouse Club” qё nё moshėn 12 vjeēare, para se tё hidhet nё karrierėn e muzikės pop nё vitet 90-ta, sё bashku me bendin e djelmoshave N’ Sync, dhe mё pastaj tё shkėlqejё me solo-karrierё.

“Nuk pendohem pёr kolegjin. Nёse do tё kisha shkuar nё kolegj, kurrė nuk do ta kisha parё botёn. Nuk e di... nёse do tё shkoja nё kolegj, do tё pėrfundoja me gradё shkencore. Andaj, mbase ёshtё mё mirё qё nuk jam pėrpjekur”, ka thёnё Timberlake.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Justin Timberlake-Sexy Back

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: