Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Emėr i ri pėr ēipe tė reja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Emėr i ri pėr ēipe tė reja Empty
MesazhTitulli: Emėr i ri pėr ēipe tė reja   Emėr i ri pėr ēipe tė reja EmptySat Aug 16, 2008 9:07 pm

Emėr i ri pėr ēipe tė reja F.0816073523565_m


Produktet e para nga linja e procesorėve do tė bartin shenjėn dalluese Intel Core i7, ku i7 ėshtė i pari nė listėn e identifikuesve i cili do tė dallojė produktet tė cilat sė shpejti do tė gjenden nė treg.

Kėta procesorė me katėr bėrthama do tė futen nė prodhim nė fund tė kėtij viti, derisa do t’i dallojė teknologjia e Intelit hyperthreading falė sė cilės paralelisht do tė mund tė kryen deri nė tetė detyra.

Pjesėtari i parė i familjes Core do t’i dedikohet desktopėve shumė tė sofistikuar.

Ky emėr veēmė i njohur Intel Core procesor, do tė duhej, sipas zėvendėskryetarit tė Intelit, Sean Maloney tė sigurojė resurse mė tė mėdha tė marketingut dhe do tė jetė brendi kyē i procesorėve tė Intelit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Emėr i ri pėr ēipe tė reja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmet Te Reja nga Sporti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: