Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Paraqitet edhe njė mini laptop

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Paraqitet edhe njė mini laptop Empty
MesazhTitulli: Paraqitet edhe njė mini laptop   Paraqitet edhe njė mini laptop EmptyThu Aug 14, 2008 11:37 am

Paraqitet edhe njė mini laptop F.0812064945864_m


Prodhuesi tajvanez i kompjuterėve dhe pajisjeve kompjuterike, MSI, ka vendosur tė plotėsojė ofertėn e laptopėve, dhe atė me modelin EX310 i cili me dimensione pėrshtatet nė mes dy ekzistuesve, modelit miniatural Wind (10 inēėsh) dhe modelit diē mė tė madh P400 (14.4 inēėsh).

MSI EX310 pėrmban ekran me diagonale prej 13.3 inēėsh, futet nė funksion nga procesori AMD Turion X2 Ultra dual-core, ka katėr GB tė memories punuese, derisa pėr grafikė ėshtė pėrgjegjėse kartela grafike ATI Mobility Radeon HD 3450 me 256MB RAM tė saj.

Shfrytėzuesit tė cilėt dėshirojnė qė laptopin e tyre EX310 ta avancojnė mund ta pajisin atė me diskun optik Blu-ray, daljen HDMI dhe kartelėn televizive, derisa secili nga modelet ka mbėshtetje tė integruar pėr Dolby Surround Sound.

Paraqitet edhe njė mini laptop Msi1


Sa i pėrket lidhjeve, nė MSI EX310 gjenden Wi-Fi 802.11n dhe Bluetooth 2.0. Gjatė pėrzgjedhjes sė hapėsirės sė dhėnave shfrytėzuesit kanė nė dispozicion 160 GB, 250 GB apo 320 GB nė SATA disk, pėrderisa nė tė gjitha variantet e laptopit ėshtė i parainstaluar sistemi operativ Windows Vista Home Premium.

Pėr fat tė keq, ēmimi dhe koha e paraqitjes sė laptopit MSI EX310 mbeten tė panjohura.

www.msimobile.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paraqitet edhe njė mini laptop
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: