Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF Empty
MesazhTitulli: Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF   Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF EmptyFri Sep 05, 2008 9:46 pm

Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF F.0902014000537_m


Seat sė shpejti nė panairin e automjeteve tė Parisit do tė paraqes adutin e vet nė klasėn e garuesve tė vegjėl, edhe pse me gjatėsi prej 4 metrash (edhe mė shumė) mė nuk konsiderohen aq tė vegjėl, e as tė lehtė.

Seat Ibiza Cupra ėshtė pajisur me motor prej 1.4 litrash dhe dy turbo-mbushės falė tė cilėve zhvillon madje 178 kuaj fuqi.

Ibiza Cupra nga versioni standard dallohet me maskėn e re tė ftohėsit, dritave tė mjegullės, mbrojtėsit tė pėrparmė dhe tė prapmė, pragjeve...

Shitja nė Evropė fillon nė muajin dhjetor, por tani pėr tani nuk dihet se sa do tė jetė ēmimi i kėtij automjeti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: