Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 iPhone Nano vjen pėr Krishtlindje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

iPhone Nano vjen pėr Krishtlindje Empty
MesazhTitulli: iPhone Nano vjen pėr Krishtlindje   iPhone Nano vjen pėr Krishtlindje EmptyWed Aug 06, 2008 11:17 pm

iPhone Nano vjen pėr Krishtlindje F.0806013901637_m


Kompania amerikane Apple ka vendosur qė nė treg tė lėshojė edhe versionin “Nano” tė njėrit nga celularėt e saj mė tė popullarizuar- iPhone, derisa iPhone Nano do tė mund tė paraqitej para festave dimėrore.

Analistėt nė fillim tė verės kanė filluar tė spekulojnė se si Apple do tė mund tė lėshojė nė treg njė pajisje mė tė vogėl dhe mė tė lirė, sepse dėshiron tė mbizotėrojė edhe nė pjesėn e tregut ku njerėzit nuk janė tė interesuar pėr iPhone i cili ėshtė relativisht i shtrenjtė. Tani ėshtė vėrtetuar edhe zyrtarisht se sė shpejti do tė paraqitet edhe versioni “Nano’ i iPhone.

Versioni i ri i celularit revolucionar do tė duhej tė fokusohej nė muzikė, dhe tė pėrmbajė opsionet bazė pėr telefonata, dhe kėshtu mund tė pėrshėndetet nga shfletimi i internetit dhe dėrgimi i e-mailave.

Nė ēdo rast, na duhet tė durojmė dhe tė presim nėse Apple do tė krijojė njė klon identik tė iPhone, por tė dimensioneve tė vogla, apo edhe versioni i ri iPhone do tė ketė dizajn inovativ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
iPhone Nano vjen pėr Krishtlindje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: