Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G Empty
MesazhTitulli: T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G   T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G EmptyThu Aug 28, 2008 1:48 am

T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G F.0827013947992_m


Kompania gjermane T-Mobile ka njoftuar se prej lansimit tė iPhone 3G, mė 11 korrik tė kėtij viti, ka shitur mbi 120.000 njėsi tė kėsaj pajisje tė ēuditshme, pėrkundėr tė gjitha problemeve me shpėrndarjen tė cilat janė paraqitur, ka deklaruar drejtori ekzekutiv i kėsaj kompanie.

Hamid Akhavan pėr revistėn javore gjermane Focus ka sqaruar se, pėr shkak tė kėrkesės sė madhe, disa nga blerėsit ėshtė dashur tė presin me javė tė tėra qė ky aparat i avancuar t'u arrinte nė adresė tė tyre.

"Parashikimet tona janė tejkaluar", ka thėnė Akhavan nė intervistė pėr Reuters dhe ka shtuar se vetėm nė Gjermani janė shitur 75.000 telefona tė tillė.

Problemet me shpėrndarjen janė paraqitur kur kompania Apple ka vendosur qė produkti tė filloj me shitjen nė 22 shtete njėkohėsisht.

Gjenerata e tretė e telefonave mobil ka lidhje dukshėm mė tė shpejtė tė internetit nga seria e parė e cila ėshtė paraqitur nė treg nė mesin e vitit 2007. Megjithatė, pėrdoruesit nuk janė tėrėsisht tė kėnaqur as me kėtė produkt. Zakonisht ankohen pėr ndėrprerje tė papritura tė bisedave dhe sinjal jostabil tė internetit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: