Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu Empty
MesazhTitulli: Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu   Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu EmptyFri Aug 01, 2008 9:05 pm

Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu F.0801055332781_m


iPhone 3G nė treg gjendet vetėm qė tre javė dhe qysh tani kanė filluar me plastikėn e cila, gjoja, ėshtė jokualitative dhe ēahet.

Ēdo ditė e mė shumė forume mbi iPhone dhe Apple po mbushen me pėrvojat dhe pyetjet pėr ēarjet nė plastikė (mbėshtjellėsin) e iPhone i cili vjen nė ngjyrė tė bardhė dhe tė zezė. Pas artikullit tė publikuar mbi kėtė problem nė faqen e internetit MacRumors njė numėr i madh i pėrdoruesve nė komentet e tyre kanė konfirmuar atė tė cilėn tė gjithė i kishin frikė – njė problem krejt amator tek kjo lodėr e shtrenjtė.

Ėshtė interesante se ēarjet janė bėrė vetvetiu, respektivisht, nuk janė shkaktuar nga rėnia e pajisjes apo nga pėrdorimi i pakujdesshėm. Po tė bėhej fjalė pėr disa pronarė tė pakėnaqur tė iPhone 3G, do tė ishte e kuptueshme dhe e arsyetueshme me kusht qė ata tė kishin thyer pjesė tė caktuara tė plastikės. Megjithatė, bėhet fjalė pėr njė problem shumė mė serioz i cili nuk ėshtė vetėm rastėsi.

Disa pėrdorues pasi qė kanė vėrejtur ēarjet, tė cilat mė shpesh paraqiten nė modelin e bardhė, pa ndonjė problem ka ndėrruar pajisjen e tyre me njė tė re, megjithatė shkaku i problemit ende nuk dihet. Tani pėr tani mbetet vetėm supozim pse vije deri tek plasaritja nė plastikė, sepse Apple nuk ka asnjė lloj komenti nė lidhje me kėtė ēėshtje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: