Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Player elegant multimedial nga iRiver

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Player elegant multimedial nga iRiver Empty
MesazhTitulli: Player elegant multimedial nga iRiver   Player elegant multimedial nga iRiver EmptyThu Jul 31, 2008 4:00 pm

Player elegant multimedial nga iRiver F.0731031808102_m


Nė fillim tė vitit nė njėrin nga panairet mė tė mėdha tė elektronikės shpenzuese, CES 2008, kompania iRiver ia ka paraqitur publikut playerin e vet bartės multimedial. Kanė kaluar bukur do muaj dhe gati sa nuk kemi harruar pėr tė, mirėpo nga iRiver vjen njoftimi se Spinn zyrtarisht ėshtė nė shitje.

Multimediali bartės nga iRiver i emėruar Spinn, ka ekran AMOLED prej 3.3 inēėsh, mbėshtet riprodhimin e pothuajse tė gjitha formateve audio (MP3, WMA, OGG, FLAC, ASF) dhe video (MPEG4, WM9, WMA) dhe pranim digjital tė programeve televizive, ka pranues tė radiovalėve FM, e nė tė mund tė paraqiten edhe pėrmbajtjet e punuara nė Flash.

Nė dispozicion janė dy versione tė kėsaj pajisje – ajo me kapacitet prej 4GB do tė shitet me ēmim prej 164 eurosh, e derisa tjetra me kapacitet prej 8GB me ēmim prej 189 eurosh.

Spinn fillimisht do tė paraqitet nė tregun tajvanez, mirėpo nuk ėshtė e njohur koha kur pritet tė pushtojė tregjet tjera tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Player elegant multimedial nga iRiver
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» MP3 player mozaik
» Windows Media Player 12
» Real Player v11.0.9.372 Gold Premium

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: