Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 MP3 player mozaik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

MP3 player mozaik Empty
MesazhTitulli: MP3 player mozaik   MP3 player mozaik EmptyThu Jul 24, 2008 12:06 pm

MP3 player mozaik F.0724012553751_m

Kompania Creative ka paraqitur MP3 playerin e saj tė ri me emėrtimin Zen Mosaic, i cili para sė gjithash ėshtė interesant pėr shkak tė dizajnit tė tij tė pazakontė.

Nė fakt, tastet pėr udhėheqje me Zen Mosaic janė mė tė voglat e mundur, qė bien nė sy duke marrė parasysh se nė pajisje tė tilla prodhuesit mundohen tė shfrytėzojnė secilin milimetėr tė hapėsirės. Mirėpo kėsaj radhe dizajni ‘mozaik’ ka kushtėzuar vendosjen e tasteve, dhe nuk jemi tė sigurt se rezultati ka qenė ideal.

MP3 player mozaik Zen_mosaic1

Sipas specifikave kjo pajisje nuk ėshtė asgjė revolucionare: nė tė gjendet ekrani prej 1.8 inēėsh, kapacitet prej 2.4 apo 8 gigabajtėsh (varėsisht nga modeli), FM radio, altoparlantė tė integruar dhe bateria e cila do tė zgjasė rreth 32 orė. Nuk dihet se kur pajisje do tė mund tė gjendet nė dyqanet evropiane, por ēmimi i saj nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės do tė duhej tė sillej rreth 200 dollarė.

www.creative.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MP3 player mozaik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Windows Media Player 12
» Player elegant multimedial nga iRiver
» Real Player v11.0.9.372 Gold Premium

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: