Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 E dashura e Behramit nė The Sun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

E dashura e Behramit nė The Sun Empty
MesazhTitulli: E dashura e Behramit nė The Sun   E dashura e Behramit nė The Sun EmptyWed Jul 30, 2008 6:07 pm

E dashura e Behramit nė The Sun F.0729035611818_m
Modelja italiane, Elena Benzanni, e cila ėshtė edhe e dashura e mesfushorit shqiptar, Valon Behrami, ėshtė prezantuar nė tabloidin e njohur The Sun.Derisa shqiptari ėshtė etiketuar si “Beckhami zviceran”, pėr shkak tė nėnshtetėsisė dhe angazhimit pėr kombėtaren zvicerane, The Sun, nė edicionin e saj online ka bėrė publike njė varg fotosh seksi tė modeles italiane.

Valon Behrami kohė mė parė ndėrroi vendin qėndrimin e tij. Pas disa vitesh tė suksesshme me klubin italian Lazio, nga ky sezon ai do tė angazhohet pėr ekipin e Londrės, West Ham, ndėrsa jeta nė kryeqytetin britanik do t’i japė rast edhe modeles tė zhvillojė karrierėn e saj.

Gazeta e quan 25-vjeēaren si njė vajzė e zjarrtė, punė e tė cilės ėshtė tė duket seksi dhe e mrekullueshme para fotoaparateve, dhe se kėtė e bėn nė mėnyrė fantastike.

E dashura e Behramit nė The Sun Elenabenzanni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E dashura e Behramit nė The Sun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dhurata e dashura e Skirtonit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: