Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Dhurata e dashura e Skirtonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Dhurata e dashura e Skirtonit Empty
MesazhTitulli: Dhurata e dashura e Skirtonit   Dhurata e dashura e Skirtonit EmptyWed Sep 03, 2008 1:36 am

Dhurata e dashura e Skirtonit F.0902013354766_m
Modelja e njohure kosovare Dhurata Lipovica ėshtė e dashura e re e njėrit ndėr pronarėt mė tė mėdhenj tė klubeve nė Kosovė, Gebo Club.

Kėto janė fotografitė e Dhuratės dhe Skirtonit dhe njė fotografi tė rrethit tė dorės ku shihet emri i Skirtonit i shkruar nė tė.

Dhurata ėshtė modeloja kosovare e cila ishte zgjedhur nė vitin 2006 pėr ta pėrfaqėsuar Kosovėn nė “Ford Top Model of the World”, nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.

Pėrderisa Skirtoni ėshtė njė biznesmen i njohur kosovar qė menaxhon DJ-tė e huaj qė vizitojnė “Gebo Club”.

Dhurata e dashura e Skirtonit Dhurata17
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dhurata e dashura e Skirtonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: