Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka Empty
MesazhTitulli: Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka   Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka EmptyWed Jul 30, 2008 2:27 pm

Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka F.0730025253777_m


Diē mė shumė se dy muaj para premierės botėrore tė Fordit tė ri Ka nė Paris, nė internet ėshtė paraqitur fotografia e parė e kėtij automjeti.

Siē ėshtė mundur tė pritet, gjykuar nga fotografia, Ka i ri, nga aspekti vizual, ka marrė pjesėt mė tė mira tė dizajnit evropian tė Fordit – maskėn e pėrparme atraktive dhe linjėn anėsore dinamike.

Ka i ri nė fakt me shumė gjėra pėrngjanė nė Fiestan e re.

Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka Ford_ka


Modeli mė i vogėl ndanė platformėn me Fiatin e suksesshėm – modelin 500. Automjeti nė shitje do tė duhej tė paraqitej nė fillim tė vitit tė ardhshėm, derisa fillimisht do tė duhej tė pėrmbante dy motorė me benzinė (1.4 dhe 1.6) dhe njė me naftė – 1.6 TDCi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: