Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Perdore Notepad Si Ditar

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Perdore Notepad Si Ditar Empty
MesazhTitulli: Perdore Notepad Si Ditar   Perdore Notepad Si Ditar EmptyWed Jul 30, 2008 12:57 am

1. Hape programin Notepad

2. Shkruaje .LOG dhe pastaj shtyp Enter. Ruaje kete me cfare do emri edhe mbylle pastaj.

3. Tani shko ne vendin ku e ke ruajtur dhe hape fajllin... tash po e veren qe Notepad paraqet oren dhe daten aktuale.

4. Shryaj shenimet tuaja, ruaje edhe mbylle prap.

5. Sa here qe do ta hapni kete fajll, Notepad e perserit kete proces, duke e paraqitur oren dhe daten aktuale...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Registration date : 07/08/2008

Perdore Notepad Si Ditar Empty
MesazhTitulli: Re: Perdore Notepad Si Ditar   Perdore Notepad Si Ditar EmptyThu Aug 07, 2008 6:03 pm

huahuauhhua tash pe provojj ishalla bann :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Perdore Notepad Si Ditar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krijo Pop Up Message me NOTEPAD
» Krijo File per me e shkym PC automatikisht me NOTEPAD

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: