Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Krijo Pop Up Message me NOTEPAD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Krijo Pop Up Message me NOTEPAD Empty
MesazhTitulli: Krijo Pop Up Message me NOTEPAD   Krijo Pop Up Message me NOTEPAD EmptyFri Jul 04, 2008 9:20 pm

Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Te Krijojm Nje POP UP Message Me Notepad...

1.Hapim Notepadin

2.E Shkruajm Kete: MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli" dhe nese doni te beni dy apo me shume e beni keshtu:

MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli"
MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli"
MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli"
MsgBox "Messazhi Juaj" ,20, "Titulli"

Sa here qe e boni paste aq mesazhe krijoni, vetem se Mesazhin e ndryshoni

3. Dhe E Ruani emrijuaj.vbs

Shikoni si duket:


Krijo Pop Up Message me NOTEPAD Hehexo4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Krijo Pop Up Message me NOTEPAD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krijo File per me e shkym PC automatikisht me NOTEPAD
» Perdore Notepad Si Ditar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: