Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot Empty
MesazhTitulli: Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot   Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot EmptyThu Jul 24, 2008 12:01 pm

Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot Tl34hd
Samsung ka prezantuar disa modele tė reja tė fotoaparateve tė digjitale tė cilat nė treg duhet tė paraqiten nė muajin shtator. Modeli TL34D posedon ekran LCD tė ndjeshėm nė prekje, me rezolucion 14.7 MP dhe 3.6 zoom optik. Ky model mund tė inēizojė video material me rezolucion 720p. Modeli TL9 ka 10 MP dhe ekran LCD 2.7 inch, 5x zoom optik dhe stabilizator fotografie dual. Modeli tjetėr SL310W ka 13.6 MP dhe 2.7 LCD ekran dhe 3.6 zoom optik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Samsung prezanton modele tė reja tė fotoaparateve point-and-shot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmet Te Reja nga Sporti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: