Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Fotografi tė reja tė Kia Soul

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Fotografi tė reja tė Kia Soul Empty
MesazhTitulli: Fotografi tė reja tė Kia Soul   Fotografi tė reja tė Kia Soul EmptyThu Jul 24, 2008 11:55 am

Fotografi tė reja tė Kia Soul F.0717055607938_m

Me fotografitė e reja Kia ka publikuar edhe se modeli i ri Soul nė fillim do tė jetė nė dispozicion me tre motorė – dy me benzinė dhe njė me naftė.

Motori mė i dobėt me benzinė prej 1.6 litrash paraqet edhe motorizimin bazė, e mbi tė gjendet motori 2.0 litėrsh. Pėrderisa ai me naftė prej 1.6 litrash pėrdorė mbushės turbo me gjeometri variabile.

Fotografi tė reja tė Kia Soul Kia_soul1(1)

Nė njoftimin e lėshuar nga ky prodhues thuhet se tė gjithė motorėt sipas karakteristikave janė shumė tė ngjashėm me ata nė modelin Cee’d, por tani pėr tani nuk ėshtė e njohur fuqia e tyre.

Fotografi tė reja tė Kia Soul Kia_soul2(1)

Prodhimi i modelit Soul fillon kėtė nėntor, derisa shitje nė Evropė nis nė nėntor tė vitit 2009.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotografi tė reja tė Kia Soul
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Lajmet Te Reja nga Sporti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: