Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Disqe tė bukura mobile nga LG

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Disqe tė bukura mobile nga LG Empty
MesazhTitulli: Disqe tė bukura mobile nga LG   Disqe tė bukura mobile nga LG EmptyThu Jul 24, 2008 11:45 am

Disqe tė bukura mobile nga LG
Disqe tė bukura mobile nga LG F.0721021510193_m

Disqet mobile, tė jemi realė, nga ana teknologjike tė gjithė janė pak a shumė tė njėjtė, prandaj zgjedhja zakonisht bėhet pėr atė qė mė sė shumti ju pėlqen nga pamja estetike. E pikėrisht kėtė e ka vėnė nė shėnjestėr kompania LG me serinė e re tė saj XD1.
XD1 disqet pėrbėhen nga disqet tė forta 2.5 SATA 2 me qasje USB 2.0, derisa vijnė nė shitje me kapacitete prej 120, 160, 250 i 320 GB.
Sa i pėrket pamjes sė jashtme, ai do tė vije me dy ngjyra: tė zezė dhe me ngjyrė tė kuqe tė mbylltė. Se kur do tė gjenden nė treg dhe ēmimi pėr momentin nuk janė tė njohura.

www.lge.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Disqe tė bukura mobile nga LG
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» T-Mobile ka shitur mbi 120.000 iPhone 3G

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: