Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn? Empty
MesazhTitulli: Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn?   Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn? EmptyFri Jul 18, 2008 4:51 pm

[b]Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn?
Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn? F.0717061359765_m
Ylli i muzikės pop, Madonna, thuhet se dėshiron t’i nxjerrė nė skenė sė bashku kėngėtaren Britney Spears dhe kėngėtarin Justin Timberlake, gjatė nė turneun e saj “Sticky and Sweet”.

“Qė tė dy janė ftuar tė ngjiten nė skenė, por mendoj se ata janė tė ngurtė. Britney duhet ta ketė ca emocionale, ndėrsa Justin mund tė mos jetė i interesuar”, ka thėnė njė burim pėr tabllodidin The Sun.

“Mė e ngjarė ėshtė qė ata, qė tė dy tė paraqiten nė koncerte tė ndryshme. Por, nėse dikush mund ta bėjė kėtė tė ndodhė, ėshtė Madonna, ka”shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Spears dhe Timberlake nė turne me Maddonėn?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Britney Spears - Break The Ice (2008)
» Justin Timberlake-Sexy Back
» Timberlake nuk pendohet qё nuk ka vazhduar studimet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: