Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn Empty
MesazhTitulli: Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn   Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn EmptySun Jul 06, 2008 10:08 pm

Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn F_f0706032548m_c758740
13 anėtarėt e "Baba Records", janė munduar ta kritikojnė grupin e muzikės rep, "TBA", dhe sidomos Rebel a.K.a UniKKatil me njė kėngė tė tyre tė re nė albumin e tyre mė tė fundit, "Pika n’vesh".
Por, disa anėtarė tė TBA nė Prishtinė kur e kanė dėgjuar kėngėn aq shumė kanė qeshur me tė saqė kanė thėnė se kėso lloj disi bėn vetėm nė njė anėtarė i thjeshtė i TBA.

“E nėse Rebeli ia bon njė ‘diss’, atėherė Geti le ta pėrfundojė karrierėn e tij muzikore se sa i pėrket rep-it UniKKatil ėshtė mė i njohur. Mos harroni ai e ka shit albumin 20 000 euro, kurse Geti s’mundet as 5000 euro”, ka thėnė njė anėtar i TBA.

Madje rreth 20 anėtarė tė TBA e kanė pėrqeshur edhe festimin e ditėlindjes se Getit nė KTV, dhe kanė thėnė se ēfarė “gangsta”, mundet me qenė Geti ku si femen e feston ditėlindjen./telegrafi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martohet Nazi i "Arurores"
» Klubi Futbollistik "LEPENCI"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: