Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell Empty
MesazhTitulli: Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell   Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell EmptyFri Jun 27, 2008 12:15 pm

.Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell F.0627005005981_m

Seria e re e laptopėve tė Dell e emėruar Studio sipas kualitetit dhe mundėsive ėshtė diku nė mes tė modeleve mė tė dobėta nėn emėrtimin Inspiron dhe serisė sė fuqishme XPS.
Kur merret parasysh se bėhet fjalė pėr njė seri tė plotė tė laptopėve, specifikat do tė dallojnė varėsisht nga modeli i pėrzgjedhur, por tė gjithė do tė kanė procesor Intel Core 2 Duo, deri nė 4 GB RAM memorie, SATA HDD me kapacitet deri nė 320 GB pėr ruajtje tė dhėnave si dhe grafikė tė integruar tė Intel apo ndonjė kartelė tė ATI-sė tė klasės sė mesme tė ulėt (3450 apo 3650).

Madhėsia e ekranit do tė jetė nga 15.4 deri nė 17 inē, derisa tėrė serinė do tė zbukurojė njė dizajn shumė elegant dhe shtėpizat nė 11 ngjyra tė ndryshme.

Ēmimi nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės nis prej 799 dollarėsh pėr modelin mė tė dobėt tė kėsaj serie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Klasė e mesme laramane e laptopėve nga Dell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kompjuter miniatural ekologjik nga Dell

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: