Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė Empty
MesazhTitulli: Re: Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė   Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė EmptyWed Jul 02, 2008 12:27 pm

Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė
Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė F_bleonam_89f4d42
Ka qenė e ftuar nė emisionin televiziv “Valamala Show”- ”Pėrrallė me Tupan” nė KTV me datėn 30 maj 2008 kėngėtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti.
Nė kėtė emision ajo ka sqaruar dhe pozitėn e saj mbi njė video tė fundit qė qarkullon tashmė nė internet. Ajo e ka cilėsuar kėtė tė fundit, si njė video tė modifikuar dhe qė gjithccka ėshtė vetmė njė shpifje e radhės.
Bleona i referohet pikėrisht disa imazheve qė sė fundmi kanė dalė nė internet nga adresa qeveria.eu dhe qė e paraqisin atė duke i kėrkuar njė mjamuni tė bėjė seks me tė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Bleona: Video me majmunin, nuk ėshtė e vėrtetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bleona Qereti-Qefin Gruas mos ja Prish
» a Eshte Qik a Djal
» Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 Mb

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: