Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Eliza paraqitet me seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Eliza paraqitet me seksi Empty
MesazhTitulli: Re: Eliza paraqitet me seksi   Eliza paraqitet me seksi EmptyThu Jul 03, 2008 3:20 pm

Eliza paraqitet me seksi
Eliza paraqitet me seksi F_elizam_a7bfec5
Nė sezonin e ri tė serialit, "Dollhouse", njė serial shumė i shikuar nė SHBA, i cili filloi tė transmetohet gjatė kėsaj jave, aktorja amerikane mė prejardhje shqiptare, Eilza Dushku, duket shumė mė joshėse se herave tjera.
Eliza nė kėtė serial paraqitet nė rolin e njė shqiptareje, ndėrsa rolin tjetėr kryesor e luan ish-aktori i Teatrit tė Prishtinės, Enver Gjoka. Filmi ėshtė bėrė nė regji tė regjisorit tė njohur Joss Whedon.

Mediat amerikane kanė lavdėruar aktorin e ri prishtinas, Gjoka, qė sipas tyre, ėshtė duke bėrė njė karrierė tė suksesshme aktrimi nė Amerikė dhe se edhe ai sė shpejti do t’i bashkohet yjeve tė Hollywood-it.

Eliza, pėrveē serialit tė ri pritet qė tė paraqitet edhe nė njė projekt tė ri tė televizionit “Fox”, ku producentėt vetėm sa kanė lansuar disa foto “tė nxehta” tė Elizės nėpėr internet, foto tė cilat kanė shkaktuar komente dhe reagime nėpėr forume tė ndryshme interneti.

Nė kėto foto Eliza shfaqet tejet provokuese, edhe pse gjithmonė ka tentuar qė tė evitojė kontradiktat me mediat, qoftė kur ka pasur lidhje dashurie, por edhe atėherė kur me ēmenduritė e saja, ėshtė shfaqur nė rrugė, pa pyetur pėr komentet.

Eliza Dushku mbetet njėra prej aktoreve me tė talentuara nė Hollywood prej gjeneratės sė re, ndėrsa nė karrierėn e saj ka luajtur role pėrkrah aktorėve tė famshėm, si Robert De Niro, Arnold Shwarceneger, Halle Berry apo Kirsten Dunst.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eliza paraqitet me seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Paraqitet Ibiza Cupra me 178 KF

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: