Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Gili me kėngė dhe video tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Gili me kėngė dhe video tė re Empty
MesazhTitulli: Re: Gili me kėngė dhe video tė re   Gili me kėngė dhe video tė re EmptyWed Jul 02, 2008 4:29 pm

Gili me kėngė dhe video tė re
Gili me kėngė dhe video tė re F_gilim_a3fef16
Kėngėtarja e njohur Gili ka lansuar kėto ditė albumin e saj mė tė ri muzikorė si dhe videon e saj. Pėr dallim nga video e tjera Gili nė kėtė video duket shumė mė dobėt nga shėndeti.
Duket se edhe ajo ka pėrdorė dietėn e Rona Nishliun, e cila pėr njė kohė tė shkurtėr kishte humbur shumė kilogram.

Kėnga e re e Gilit ėshtė sėrish njė baladė, e cila ka krijuar njė numėr tė madh tė adhuruesve, sidomos tė mėrgimtarėve, tė cilėt zakonisht parapėlqejnė kėngė tė tilla dhe ato tė stilit tallave. /telegrafi/.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gili me kėngė dhe video tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disa Kenge Nga Blero..!!
» njeza Shaini Me nje Kenge TE Re
» Si Me downloadu Video Nga Youtube
» Enrique Iglesias- Can You Hear Me 2008(Official Music Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: