Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 njeza Shaini Me nje Kenge TE Re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

njeza Shaini Me nje Kenge TE Re Empty
MesazhTitulli: Anjeza Shaini Me nje Kenge TE Re...   njeza Shaini Me nje Kenge TE Re EmptyWed Jul 02, 2008 12:24 pm

njeza Shaini Me nje Kenge TE Re F_anjezashahim_ba9068a
Anjeza Shahini, pėrgatitet tė dalė para publikut me njė kėngė tė re, detajet e sė cilės janė ende herėt pėr t’u thėnė. Por njė gjė ėshtė e sigurt, qė teksin e kėngės kėsaj here ia ka besuar Rozana Radit. Nga ana tjetėr, Rozana pohon se, “e ka shumė pasion pėr tė shkruar tekste kėngėsh, dhe lista e kėngėtarėve pėr tė cilat ajo shkruan sa vjen dhe shtohet”.

Tekti qė sapo ka pėrfunduar ėshtė ai pėr kėngėn e Anjezės, pėr tė cilin ka dashur tė punojė me seriozitet pasi Anjeza, shquhet pėr sqimėn. Anjeza, tashmė 20 vjeēe, bėri njė ndėrprerje tė shkurtėr nė skenat shqiptare, pasi vazhdonte studimet nė Austri.
Ajo u rikthye sėrish, si pjesėmarrėse nė spektaklin e TV Klan me “100 kėngėt e shekullit”. Por dhe te Kėnga Magjike 2007, ajo u prezantua me kėngėn “Nxėnėsja mė e mirė”, njė kėngė tė Arment Rexhepagiq. Deri nė prezantimin e kėngės sė re, le tė presim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
njeza Shaini Me nje Kenge TE Re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disa Kenge Nga Blero..!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: