Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 “Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

“Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh” Empty
MesazhTitulli: Re: “Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh”   “Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh” EmptyWed Jul 02, 2008 4:25 pm

“Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh”
“Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh” F_tingullim_fbb9e6e
Edhe “Tingulli 3NT” ėshtė paraqitur pak para sezonit mė albumin e tyre mė tė ri tė quajtur “Pika n’vesh”, album ky qė do tė promovohet sonte nė Prishtinė.
Kėnga me tė njėjtin titull ėshtė mirėpritur nga publiku i Kosovės, edhe pse nė gjashtė mujorin e parė tė vitit “Tingulli 3NT” nuk kishte paralajmėruar ndonjė kėngė tė re pėr audiencėn shqiptare.

Kėnga dhe albumi, pas Kosovės priten qė tė promovohen edhe nė Shqipėri, Mal tė Zi dhe Maqedoni, ku ky grup po ashtu ka njė numėr tė madh tė adhuruesve tė tij.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
“Tingulli 3NT” promovon sonte albumin “Pika n’vesh”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teuta Kurti promovon albumin e ri
» Tingullli Trent - Pika Per Vesh Albumi 2008

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: