Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Teuta Kurti promovon albumin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Teuta Kurti promovon albumin e ri Empty
MesazhTitulli: Teuta Kurti promovon albumin e ri   Teuta Kurti promovon albumin e ri EmptyWed Aug 20, 2008 12:43 pm

Teuta Kurti promovon albumin e ri F.0819050448145_m
Teuta Kurti


Kėngėtarja e njohur kosovare Teuta Kurti do ta promovojė tė mėrkurėn albumin e saj mė tė ri, nė hotelin "Victory". Ndėrsa albumi ėshtė lansuar nė treg me gazetėn "Koha Ditore".

Albumi i cili quhet “Si mbretėreshė”, ka marrė titullin sipas kėngės qė Teuta ka pasur mė sė shumti sukses, si nė Shqipėri ashtu edhe nė Kosovė.

Nė album janė tė pėrfshira edhe kėngėt tė cilat Teuta ka kėnduar mė pėrpara nėpėr festivalet e Kosovės dhe ato tė Shqipėrisė. Mėsohet se nė kėtė promovim Teuta nuk e ka ftuar kolegen e saj nga “Ethet e sė premtes mbrėma”, Vesa Luma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Teuta Kurti promovon albumin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: