Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Anėtari i grupit "Good Charlote"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Anėtari i grupit "Good Charlote" Empty
MesazhTitulli: Re: Anėtari i grupit "Good Charlote"   Anėtari i grupit "Good Charlote" EmptySat Jun 28, 2008 8:21 pm

Anėtari i grupit "Good Charlote" F.0628080459463_m

Anėtari i grupit "Good Charlote", Benji Madden, ėshtė duke i ndihmuar tė dashurės sė tij, Paris Hilton, qė ta gjallėrojė karrierėn e saj muzikore.
Rokeri, i cili tanimė ka shkruar njė kėngė pėr Hiltonin, i ndihmon pasanikes pėr njė kėngė-motiv nė lidhje me shoun e saj nė MTV, “Paris Hilton: My New BFF”.

“Benji dhe unė kemi punuar shumė pėr kėtė kėngė. Ai ėshtė duke mė ndihmuar pėr ta shkruar tekstin e kėngės dhe pastaj unė do ta kėndoj”, ka thėnė Paris.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Anėtari i grupit "Good Charlote"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Klubi Futbollistik "LEPENCI"
» Martohet Nazi i "Arurores"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: