Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty" Empty
MesazhTitulli: Re: Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty"   Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty" EmptySat Jun 28, 2008 1:41 pm

Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty" F.0627043346936_m

Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty"
ish-banorja e shtėpisė sė "Big Brother Albania", Ina ėshtė e pasionuar pas veshjeve tė markės "Miss Sixty".
Ajo i ka bėrė kėto komente pėr mediat shqiptare, pėrderisa kjo banore ėshtė e njohur pėr puthjen e saj seksi qė ia dha banorit tjetėr tė shtėpisė sė Big Brother, Polit, mė tė cilin ėshtė e dashuruar.

Ina, po ashtu ka shtuar se i pėlqen tė vishet mė veshje sportive sidomos gjatė ditėve tė verės.

Kohėt e fundit kjo banore kaloi njė natė tė paharrueshme seksi me Polin nė njė hotel nė Vlorė, saqė pėr ta u ankuan edhe fqinjėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Ina adhuron dhe blen "Miss Sixty"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Martohet Nazi i "Arurores"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: