Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac Empty
MesazhTitulli: Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac   Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac EmptyThu Jun 26, 2008 1:01 pm

Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac Logitechmac1sd8

Para disa vitesh Apple ka qenė para falimentimit, mirėpo sot kompjuterėt e saj janė duke marrė ēdo ditė e mė shumė pjesė tė tregut. Si rrjedhojė e kėsaj, kompania Logitech ka paraqitur kamerėn e saj tė uebit e cila ėshtė dedikuar pėr pėrdorim nga kompjuterėt Mac.
Logitech QuickCam Pro Vision pėr Mac mund t’i falėnderohet auto-fokusit dhe optikės sė kompanisė me renome Carl Zeiss, si dhe kompatibilitetit me aplikacionet iChat e Skype.

Falė auto-fokusit, fotografia do tė jetė e pastėr edhe nė largėsi prej vetėm dhjetė centimetrash, derisa auto-fokusi do tė rregullojė ēiltėrsinė pėr mė pak se tre sekonda.

Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac F2nc7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Logitech paraqet kamerė uebi pėr Mac
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: