Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Google Tricks & Tips

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Google Tricks & Tips Empty
MesazhTitulli: Google Tricks & Tips   Google Tricks & Tips EmptySun Jun 29, 2008 7:35 pm

Trikat qe i dini ne Google postoni ketu Very Happy

Kjo metode mund t'iu ndihmoje ne kerkimin e Serialeve dhe Crackave:

1) Shko ne www.google.com
2) Shkruan emrin e Programit (qe te intereson)
3) Pas emrit shkruan edhe keto shifra 94FBR

ose C6J3
ose GTQ62
ose FP876
ose D3DX8
edhe DDL


--------------------------------------------------------------------------------------


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė Sun Jun 29, 2008 7:38 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Google Tricks & Tips Empty
MesazhTitulli: Re: Google Tricks & Tips   Google Tricks & Tips EmptySun Jun 29, 2008 7:36 pm

E shkruan programin e plot qe e kerkoj dhe le pak zbrastirė dhe pastaj
shkruaj rapidshare.de, rapidshare.com apo megaupload.com.


Google Tricks & Tips Tuto16qo
Google Tricks & Tips Tuto24jd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Prestige
Moderator
ModeratorNumri i postimeve : 9
Registration date : 25/06/2008

Google Tricks & Tips Empty
MesazhTitulli: Re: Google Tricks & Tips   Google Tricks & Tips EmptySat Aug 16, 2008 11:40 pm

ket sen mundeni me bo edhe me
rapidshare search engine (ose qfardo file\storage bhosting tjeter)...
psh megaupoad search engine veq lypni n'google per keto web.


Edituar pėr herė tė fundit nga Prestige nė Sun Sep 07, 2008 6:33 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Google Tricks & Tips Empty
MesazhTitulli: Re: Google Tricks & Tips   Google Tricks & Tips EmptySat Aug 30, 2008 4:41 pm

do sekrete ne google


1
"parent directory " /appz/ -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums
"parent directory " DVDRip -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums
"parent directory "Xvid -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums
"parent directory " Gamez -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums
"parent directory " MP3 -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -md5sums
"parent directory " Name of Singer or album -xxx -html -htm -php -shtml -opendivx -md5 -
FUTINI KTO NE GOOGLE SEARCH
2
?intitle:index.of? mp3
mas futni emnin e dikujna qe doni ju
?intitle:index.of? mp3 50 cent
3
futni ket link
http://www.google.com/ie?q=parent-directory+"Warez"+exe+OR+zip+OR+rar+OR+gzip+OR+tar +OR+bzip&num=100
mas ndryshoni "warez" me "gamez" ,"mp3" , "mp4" a qysh po doni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
Sponsored content

Google Tricks & Tips Empty
MesazhTitulli: Re: Google Tricks & Tips   Google Tricks & Tips Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Google Tricks & Tips
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si mund ta qesim web faqen ne google
» Google sot lanson shfletuesin e internetit Chrome
» Google sot lanson shfletuesin e internetit Chrome

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: