Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 nje mesim ne mozilla firefox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

nje mesim ne mozilla firefox Empty
MesazhTitulli: nje mesim ne mozilla firefox   nje mesim ne mozilla firefox EmptySat Oct 04, 2008 6:34 pm

ky mesin esht se kush ka hy ne mozilla iu ka ruajtur passwordi ja pra veprojm kshtu
1.ehapim firefox
2.zgjedhim tools dhe shkojm options
3.ma nalt e kena securite klikojm aty edhe ma posht e ki saved password
4.edhe tani shkon show password edhe dalin password qi jan rujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
nje mesim ne mozilla firefox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» triku per mozilla firefox qe shpejtson kerkimin e faqeve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: