Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 31
Registration date : 07/08/2008

Si ti vendosi foto (background) USB-se !!! Empty
MesazhTitulli: Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!   Si ti vendosi foto (background) USB-se !!! EmptySat Oct 04, 2008 6:09 pm

1. se pari e merrni foton qe doni me ja lan si background USB-se dhe e futni ne USB ... ( Fotos leja emrin aht-crew.jpg)


2. Pasi e ke shti foton (aht-crew.jpg) ne USB ateher hape nje New Text Document (gjithashtu ne USB)


3. Ne ate New Text Document shkrune kete cod:

Kodi:
[.ShellClassInfo]
IconFile=%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll
IconIndex=127
ConfirmFileOp=0

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
Attributes=1
IconArea_Image="aht-crew.jpg"
IconArea_Text="0xFFFFFF"
VeBRA sources - don't delete the tag above, it's there for XXXXX purposes -
[ExtShellFolderViews]
{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}
{5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}={5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}

[{5984FFE0-28D4-11CF-AE66-08002B2E1262}]
PersistMoniker=Folder.htt
PersistMonikerPreview=%WebDir%\folder.bmp
4. Kete NewTextDocument ruje (file-save as) me emrin desktop.iniREFRESH (ne Usb)Kurse fotove dhe fajllit bonjau Hidde qe mos me mujt me i shly kerkush


By: TrImChe-3Nt
For: KaCaNiku.forumn.org
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: