Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer Empty
MesazhTitulli: Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer   Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer EmptySat Oct 04, 2008 5:45 pm

SHkoni :

Start > Run > shkrune gpedit.msc

Shkoni :

Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Broswer User Interface

Clickoni dy her ne Broswer Toolbar Customizations

Selektoni ne Customize Toolbar Background Bitmap

Pastaj ne Browser e kerkoni foton te cilen doni

Clickoni OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne InternetExplorer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ti vendosi foto (background) USB-se !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: