Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Desktopin beje website !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Desktopin beje website ! Empty
MesazhTitulli: Desktopin beje website !   Desktopin beje website ! EmptySat Oct 04, 2008 5:59 pm

e hapni notepad
dhe e shkruni:


src ="http://www.google.com"
width="100%" height="100%">


|
ktu ku e kum shkrujt une http://www.google.com
ju ne vend te google` e shkruni webfaqen qe deshironi ta vendoni ne desktop
tani e bani save as
dhe e shkruni emri.html
e siguroni ne html format - mos haroni!
tani shkoni properties(desktopit)
edhe hini ne browse dhe shkoni te folderi se ku e keni rujt
e selectoni, apply , pastaj ok
edhe keni me pa qe desktopi ju bohet webfaqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Desktopin beje website !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Beje Windowsin Valid (Pa download)SHUM thjesht:D
» Hack Website (.gov .co.yu .rs etj...)
» Flash Website Design Pro v1.1563
» si Te krijojm IKON e cila na mundson me u lidh me website qe dojm

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: